Kontakt

Kontakt oss gjerne for en uforpliktende forespørsel hvis du har et arrangement hvor du ønsker underholdning. 

I forespørselen er det flott om du lister opp info om arrangementet. Dato, klokkeslett, lokale, sted, ønsket komiker, antall publikummere og annen relevant informasjon. 

(+47) 479 06 600   booking@istage.no       booking@feelgoodmail.no
 

For øvrige henvendelser se vårt team :
(sortert alfabetisk, etter etternavn)

FullSizeRender-225x300.jpg

Karina Aase

 Produsent
(+47) 404 82 885‬
karina@feelgoodmail.no

Kontakt Karina for å diskutere mulige sceneproduksjoner.

Hanne Hjertø - web - Foto Svein Finneide-1.jpg

Hanne Hjertø

 Produksjonsleder
(+47) 452 44 425
hanne@istage.no

Kontakt Hanne hvis du har spørsmål angående en av våre forestillinger.

monn.jpg

Magnus Monn-Iversen

 Daglig leder
 Produsent
(+47) 917 43 790
magnus@feelgoodmail.no

Kontakt Magnus hvis du ønsker å diskutere mulig samarbeid.

Katrine.png

Katrine Myrenget

Bookingansvarlig
(+47) 479 06 600
katrine@istage.no

Kontakt Katrine for en uforpliktende forespørsel på en av våre komikere.

Stine_Marie.jpg

Stine-Marie Pedersen

Produksjonsleder
(+47) 416 35 990
stine-marie@istage.no

Kontakt Stine-Marie hvis du har spørsmål angående en av våre forestillinger.

Stian.jpg

Stian Morten Pettersen

 Manager
— Produsent
(+47) 922 35 904
stian@istage.no

Kontakt Stian for Presse- / TV- / Radio-forespørsler på våre komikere.

IMG_3432.jpg

Kristin Starheim Rognskog

 Bookingmanager
(+47) 952 83 497
kristinsr@feelgoodmail.no

Kontakt Kristin hvis du ønsker å booke et underholdningskonsept eller foredrag.

15178225_10209693077057862_3018197131215209742_n.jpg

Ida Waskaas

 Koordinator
(+47) 
480 55 057‬
ida.waskaas@feelgoodmail.no

Kontakt Ida hvis du er en komiker som ønsker en spot på vår egen humorscene Humorsalongen.